Telafili - Telafisiz Ne Demek?

Takipçi ve etkileşim paketlerinde yer alan "telafili" ve "telafisiz" ibareleri, ilk kez alışveriş yapacak müşterilerimizin kafasını kurcalayabiliyor.

 

Telafi Nedir?

Aktarımdan sonra düşen miktarın geri yüklenmesi demektir. Sistemimiz sosyal medya spam filtrelerine karşın işlem yapmaktadır.  Hesapların bir kısmı sonradan askıya alınabilir ya da sosyal medyalar bu takip ve etkileşimleri geçersiz kılabilir. Bu durumda da siparişiniz teslim edildikten sonra düşme yaşanabilir.  Bu düşmelerin tekrar gönderilerek eksik miktarın tamamlanmasına telafi denir. Bir nevi garantidir

 

Telafili Servis Nedir?

Düşen miktar için geri yükleme garantili servistir. Telafili servislerin adında "Telafili" şeklinde belirtilmektedir. Böyle bir ibare yoksa telafi garantisi yok demektir. Pakette belirtilen garanti süresince düşen miktar olursa geri yüklenir. Fiyatları daha pahalıdır ancak riski  sağlayıcı üstlenir.

 

Telafisiz Servis Nedir?

Düşen miktar ile ilgili bir işlem yapılmayan garantisiz servistir, fiyatı ucuzdur ancak oranı ne olursa olsun düşen miktarın riski müşteriye aittir.

 

Telafi Süreci Nasıl İşler?

Siparişiniz teslim edildikten sonra, düşen miktar olur ise menüdeki iletişim butonundan ya da canlı destek hattından sipariş numaranızı belirterek telafi talep edebilirsiniz.  Sipariş numaranızı, size gelen sipariş bilgi mailinde görebilirsiniz.

3 Dakika Önce