Kullanım Koşulları

PROTAKİPÇİ Genel Kullanım Şartları


PROTAKİPÇİ web sitesinin genel kullanım şartları daha iyi ve kaliteli servisler sunabilmek için oluşturulmuştur. bu kullanım şartları her zaman geçerli olacaktır. Sipariş verirken kullanıcı sözleşmesini onaylayan herkes bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

 

 1. Sitemizde sosyal medya hesabınıza ait şifre kesinlikle istenmemektedir. Servislerimizi kullanmak için takipçi, beğeni, yorum vb. gönderilecek profili ya da gönderiyi paylaşmanız yeterli olmaktadır. Kesinlikle sosyal medya hesabınızın şifresini istemiyoruz, isteyen platformlardan da uzak durunuz! Hesabınızı tehlikeye atmaktadır. Sizden bir şifre talep etmediğimiz için, hesabınızın sitemizden kaynaklı olarak çalınması gibi bir durum asla söz konusu olamaz. 
 2. Paketler, açıklamalar ile ilgili çelişkili bir bilgi varsa, Müşteri sipariş vermeden önce sorup teyit almalıdır. Örneğin başlıkta telafili, açıklamasında telafisiz yazması gibi bir durumda, müşteri net bilgi talep edip öyle işlem yapmalıdır. 
 3. Siparişinizi verdikten sonra aynı linke tekrar aynı servisi sipariş verirseniz sistemde hata oluşur,  siparişleriniz çakışacağı için eksik gönderim olur ve bu durumdan doğacak maddi zarardan sipariş veren sorumludur.  Aynı linke, aynı servisten aynı anda tek bir sipariş vermelisiniz. Örnek vermek gerekirse, bir profil için takipçi sipariş ettiniz, o takipçi siparişiniz tamamlana kadar, o profile yeni bir takipçi siparişi açamazsınız.  Ya da bir gönderiye  erkek beğeni sipariş ettiniz, bu sipariş tamamlanana kadar kadın beğeni siparişi açamazsınız. Gönderiye izlenme, yorum gibi farklı siparişler vermenizde sakınca yok. Benzer durum telafi için de geçerlidir, aktif bir telafi süreci varken onunla çakışacak sipariş verilmemelidir. 
 4. Profiliniz gizliyken, ya da gönderinizde bir gizlilik & kısıtlama varken (örneğin instagram beğeni sayısını gizlediyseniz, ya da içeriğiniz şiddet korku içerdiği için kısıtlanmışsa) sipariş oluşturursanız sistemde otomatik olarak sipariş tamamlandı yazar ve işlem ücreti tarafınıza iade olmaz. Hesabınızı herkese açık duruma getirin ve siparişinizi bu şekilde oluşturun.
 5. Servislerde aksi belirtilmedikçe, takipçi için profil linki ve/veya kullanıcı adı, beğeni, yorum, izlenme gibi siparişlerde hangi gönderi içinse o gönderinin linki girilir. Girilecek link tipi sipariş sayfalarında belirtilmektedir. Bunu dikkate almadan geçeceğiniz siparişlerden doğacak  her türlü olumsuzlukta sorumluluk siparişi verene aittir.
 6. Sipariş verildikten sonra herhangi bir şekilde hesap, gönderi veya ID değişikliği yapmamalı ve hesabınıza gizlememelisiniz. İşlemler sona erdikten sonra tüm bu işlemleri yapabilirsiniz. Siparişin tamamlanmasına engel olacak her türlü işlemde, sorumluluk siparişi verene aittir.
 7. Verilen sipariş iptal edilemez, tamamlanan akipçi, beğeni vb. etkileşimler geri çekilemez.
 8. Garantili(telafili) olarak belirtilmeyen  servislerinin herhangi bir şekilde garantisi bulunmamaktadır. Yaşanan düşme miktarına bakılmaksızın iade hakkınız yoktur. Düşme riski almak istemiyorsanız ya da az  oranda düşme yaşamak için, kaliteli veya telafili servisleri kullanmanızı önermekteyiz.
 9. Verilen siparişler normal şartlar altında en geç 24 saat içerisinde hesabınıza gönderilmeye başlanır.  24 saati aşan durumlarda PROTAKİPÇİ destek hattıyla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Hizmetin tamamen tamamlanma süresi, servis ve sunucu  yoğunluğuna göre değişmektedir. Ayrıca bizim elimizde olmayan, sosyal medyaların kendi altyapı güncellemelerinden kaynaklanan yavaşlıklar, duraksamalar olabilmektedir. Müşteri sipariş verirken bu tür durumların olma ihtimalini de kabul etmiş sayılır. 
 10. Protakipci'te aktif bir siparişiniz ya da telafiniz varken, aynı linke aynı servisten tekrar sipariş geçmeniz durumunda ya da farklı kaynaklardan sipariş vermeniz durumunda aktarımlar çakışacaktır. Bu durumda yaşanacak eksik gönderimden kaynaklı mağduriyetinizin tüm maddi sorumluluğu size ait olur. Sipariş veya telafi süreciniz bitmeden, bizden ya da farklı bir kaynaktan aynı  linke benzer servisten sipariş açmayınız.
 11. İllegal içerik, kumar ve kötü içerikli hesapların servisi kullanması durumunda PROTAKİPÇİ herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 12. Sisteme yüklenmiş olan bakiyeler, herhangi bir şekilde iade edilmemektedir. Yalnızca hizmet ve servislerimizde  yaşanan problemler ortaya çıkarsa ve tarafımızca telafi edilemez bir durum olursa iade yapılabilmektedir.
 13. Hatalı siparişlerde sistem bir süre siparişi işleme almayı dener, sonrasında  işlem yapılamadığı takdirde sipariş ile ilgili hata müşteri tarafından düzeltilmemiş olursa da sipariş "tamamlandı" durumuna geçirilir. Müşteriden kaynaklı olan hatalarda, eğer sipariş işleme alınmamış ve Protakipci adına herhangi bir maddi zarar yaşatmamışsa, müşteri sipariş ile ilglili hatayı giderdikten sonra bilgi vermesi durumunda Protakipci siparişi tekrar işleme alabilir. Müşteriden kaynaklı sipariş hatalarında ücretin iadesi söz konusu değildir. Ayrıca müşterinin hatası Protakipci tarafında maddi kayba neden olmuşsa, sorumluluk müşteriye aittir.
 14. Telafi sistemi, başlangıç ve bitiş sayılarını dikkate alarak işlem yapar. Örneğin 10000 takipçiniz varken 2000 takipçi daha sipariş ettiniz, 12000 takipçiniz oldu ve sistem siparişi tamamladı. Takipçi sayınız her düştüğünde, telafi sistemi tekrar 12000 takipçi yapacak şekilde çalışır. 12000 den fazla takipçi varsa telafi sistemi aktarım yapmaz. Ayrıca takipçi sayınız 10000 in altına düştüğünde telafi çalışmaz. Çünkü düşüşün önceki takipçilerden kaynaklandığını gösterir. Yani  telafinin çalışması için mevcut miktarın   o siparişteki başlangıç ve bitiş değerleri arasında olması gerekir.  Sonradan bir sipariş daha verdiniz ve 5000 takipçi daha aldınız. 17000 takipçiniz oldu, eski siparişin telafisi 12000 takipçi altına düşene kadar çalışmaz, bundan sonra çalışmaz, 17000 altına düşerse yeni siparişten telafi talep etmeniz gerekmektedir.   Telafi sisteminde sorun yaşamamak adına, takipçileri parça parça değil tek seferde almak sizin için daha sağlıklı olacaktır.  Ayrıca sonradan farklı kaynaklardan edinilen takipçiler ya da etkileşimler nedeniyle telafi sisteminin çalışmaması durumunda sorumluluk müşteriye aittir. Verilen telafi garantisinin geçerli olması için, sonradan farklı kaynaklardan takipçi, etkileşim vb. yüklenmemelidir. Bir profil için aktif bir telafi süreci varken, o süreç ile çakışacak sipariş geçilmemelidir. Örneğin takipçi telafiniz işlemdeyse, takipçi sipariş edemezsiniz. Çakışır ve eksik gönderime neden olur, sorumluluk müşteriye aittir. Telafiler paket açıklamasında verilen süre kadar sağlanır, sonrasında garanti biter ve yaşanacak düşmelerde herhangi bir sorumluluğumuz kalmaz. Hesap ismi, ID no, url vb. değşiklikler telafi garantisini bozmaktadır.    Telafinin işleme süresi 48 saate kadar uzayabilmektedir. Bu sürede telafi edilmeyen miktar için tekrar bildirim gönderebilirsiniz.
 15. "Türk" yazmayan servislerin tamamı globaldir(yabancıdır). Ayrıca "gerçek" ifadesi olmayan servisler bot da olabilir, gerçek de olabilir. Bu konuda bir şüphe yaşıyorsanız sipariş vermeden önce bilgi talep ediniz.
 16. Türk beğeni  yazmasına rağmen yabancı beğeni,  kadın takipçi yazmasına rağmen  karışık  takipçi, gerçek üye yazmasına rağmen bot üye aktarım yapılması gibi durumlarda, ücretin tamamı değil, aradaki fiyat farkı iade edilir. 
 17. Sağlanan takipçiler için, aktiflik, etkileşim sağlama konularında bir garanti yoktur.
 18. Sağlanan etkileşimlerin keşfete çıkma, önerilenlere düşme gibi konulardaki etkisi ile ilgili bir garanti yoktur.
 19. Sağlanan takipçi ve etkileşimlerin, sosyal medya spam filtreleri nedeniyle tamamı da düşebilir, düşme oranı ile ilgili bir garanti yoktur.
 20. Ödeme sürecinde kullanıcıdan kaynaklı hatalar nedeniyle doğacak kayıplardan müşteri sorumludur.
 21. Siyasi, dini, ba*his, adu*lt vb. içeriklere etkileşim sağlanamaz.  Bu tür durumlarda müşterinin iade hakkı yoktur, uygun bir  linke değişim hakkı vardır.
 22. Müşteri  doğru iletişim bilgileri paylaşmalı, mailini (spam kutusu dahil) kontrol etmelidir.
 23. Müşteriler, sipariş günü fatura bilgilerini iletmelidir.
 24. Sistemden kaynaklı bir hata varsa (sipariş gönderilmemesine rağmen tamamlandı durumuna alınması, hatalı aktarım yapılması vb.) müşteri 3 iş günü içerisinde bilgi vermelidir.  Siparişinin durumunu takip etmek müşterinin sorumluluğundadır. 
 25. Yapılan işlemlerin sorumluluğu size aittir,  sosyal medya hesabınız ile ilgili yaşanacak herhangi bir olumsuzlukta PROTAKİPÇİ sorumluluk kabul etmeyecektir.
 26. Protakipci.com herhangi bir bildirimde bulunmadan kuralları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
 27. Sipariş veren her kişi, genel kullanım şartlarını kabul etmiş olur.

 

 PROTAKİPÇİ Kullanım Sözleşmesi

 

1.      Taraflar

1.1.   İşbu sözleşme hizmetler bölümünde yer alan hizmetleri  sağlayan protakipci.com sitesi (PROTAKİPÇİ olarak anılacaktır) Kullanıcı kaydı bölümünde belirtilen tüzel veya gerçek kişi (müşteri olarak anılacaktır) arasında PROTAKİPÇİ’e ait olan https://protakipci.com adresinde yer alan web sitesinin (site olarak anılacaktır) kullanımı ve bu siteden ücret karşılığında satın alınacak hizmetleri aşağı kısımda belirlenen koşul ve maddelerle imza altına alınmış sayılacaktır.

 

1.2.   Yukarıda yer alan taraflar sözleşmede yer alan yazılı bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt ederler. Müşteri’nin müşteri kayıt kısmında belirtmiş olduğu bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder.

 

2.      Sorumluluklar

2.1.   Sözleşme  ve ekindeki (yukarıdaki) genel kullanım şartlarında belirtilen şartların sizlere uygun olmaması halinde lütfen https://protakipci.com adresine bakiye yüklemeyin ve kullanmayın.

 

Siteyi kullandığınız taktirde kişisel bilgilerinizin yer aldığı üyelik formunu doldurduğunuzda bu sözleşmede yer alan yazılı şartları kabul etmiş sayılırsınız.

 

https://protakipci.com işbu site ve uzantılarında yer alan her türlü ürün, hizmet ve kullanma koşulları ile sitede yer alan bilgileri önceden bir bildirime gerek olmadan değiştirme, yenileme ve durdurma hakkını saklı tutar.

 

Sözleşmede yapılan değişiklikler yayın tarihinde yürürlüğe girer.

 

https://protakipci.com kullanıcılarının siteye her giriş yaptığında sözleşmeleri tekrar tekrar okumaları tavsiye edilmektedir.

 

Bu maddeler linklerin verdiği web sayfaları içinde geçerli olacaktır. Kullanım sözleşmesi, hizmet şartları ve iptal / iade koşulları https://protakipci.com sitesine giriş yapan tüm üyelere açıktır.

 

Sitede verilen hizmetlerin tamamı ücretlidir. Aşağıda yer alan yazılı durumlarda, site yönetimi kullanıcının siteye erişmesini engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere kalkışan gerçek veya tüzel kişiler hakkında olan kanuni haklarını saklı tutar:

 

2.1.1.   Düzensiz, eksik ve yanıltıcı, genel ahlak kurallarına uygun olmayan sözler/ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin web sitesine kaydedilmesi,

 

2.1.2.   Site içeriğinin bir kısmının veya tamamının kopyalanması,

 

 

2.1.3.   Siteyi tehdit edecek, çalışmasına engel olacak yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması veya bilgilerin silinmesi, alınması, değiştirilmesi.

 

2.2.  Kullanıcılara özel verilmiş olan veya kendi belirlemiş oldukları kullanıcı adı, şifre gibi bilgiler, kullanım hakları, üçüncü kişi veya kuruluşlarla paylaşılmasından kaynaklanacak her türlü zarardan direkt olarak Müşteri sorumludur. Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait olan IP adresi, e-posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanmayacağı gibi diğer kullanıcıların yer alan bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı herhangi bir şekilde bunların kullanımından dolayı doğabilecek her türlü cezai ve hukuki yükümlülüğü kabul etmiş sayılacaktır.

 

2.3.   https://protakipci.com bu internet sitesinin genel görünümü, dizaynı ve internet sitesinde yer alan bilgi, resim, PROTAKİPÇİ markası ve diğer markalar, https://protakipci.com alan adı, logosu, ikonu, yazılı, elektronik veya makinede okunabilir herhangi bir şekilde teknik veriler, yazılımlar, satış sistemi, iş modeli ve metodu dahil olmak üzere tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve bunların hepsi koruma altındadır. İnternet sitesinde yer alan herhangi bir materyalin önceden değiştirilmesi, kullanılması, kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, herhangi bir lisansa çevrilemez, farklı bir yere yüklenerek, postalanamaz, iletilemez veya sunulamaz.

 

2.5.   İnternet sitesini bütünü veya herhangi bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bunun aksi halinde kullanan site, gerçek veya tüzel kişi hukuki ve cezai sorumluluğu kabul etmiş sayılır. https://protakipci.com web sitesinin burada belirtilmeyen tüm hakları saklıdır.

 

2.6.   PROTAKİPÇİ, ihtiyaç duyulması durumunda kimlik teyidini müşteri kaydı sırasında belirtmiş oldukları e-posta, telefon veya açık adreslerini kullanarak yapabilir.

 

2.7.   PROTAKİPÇİ, müşterinin talebi dahilinde sipariş olarak iletmiş olduğu hizmeti/hizmetleri sağlayacaktır. Siparişin kabul mesajıyla PROTAKİPÇİ ilgili ücretin tahsil edilmiş olduğunu söz konusu siparişte belirtilmiş olan hizmeti sunacağını taahhüt etmektedir.

 

2.8.   Müşteri beyan etmiş olduğu bilgilerin tümünü değiştirdiğini bildirdiği halde herhangi bir şekilde hizmet almışsa ödeme yaptığı belge, dekont veya yaşadığı ülkeye ait kimliğini ibraz etmek zorundadır. Müşteri yapmış olduğu ödemeye ait olan belge veya dekont ile ibraz edeceği kimlikte yer alan ad soyad bilgisi ile eşleşmiş ve ödemede tutarsızlık olmaması gerekmektedir. Aksi taktirde herhangi bir değişiklik yapılmaz ve almış olduğu hizmetlerle ilgili herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

 

2.9.  Müşteri kullandığı hizmet dahilinde sahip olmuş olduğu program ve yazılımları kullanarak erişime izni bulunmayan dosya ve programlara erişmemeyi, ortaya çıkacak bu tarz bir sorundan herhangi bir problem oluşturmamayı, oluşabilecek olan problem ve sorunlarda zararı karşılamayı taahhüt eder.

 

2.10.  Müşteri, sitedeki bütün hizmetler veya hizmetlerin kullanılması sırasında yürürlükte olan veya sözleşme süresince yürürlüğe girmesi planlanan / girecek olan harç, vergi ve benzeri yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu ve karşılayacağını beyan ve taahhüt eder.

 

2.11. PROTAKİPÇİ, müşterilerine sağlamış olduğu ücretsiz hizmetlerini haber vermeden durdurma hakkına sahiptir.

 

2.12. PROTAKİPÇİ, https://protakipci.com web sitesini ziyaret eden kullanıcıların ziyaret süresi, zamanı ve görüntülenen sayfaları gibi bilgilerini onlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla takip edebilir.

 

2.13. Müşteri, diğer müşterilerin ve ziyaretçilerin https://protakipci.com web sitesini kullanmasını zorlayıcı veya önleyici bir harekette bulunamaz, sunucuları veya veri tabanlarını otomatik programlar yükleyerek zorlayamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve her türlü cezai, hukuki sorumluluğu kabul eder.

 

2.14.   https://protakipci.com yönetimi ile gerçekleştirilen mesajlaşmaların yedeklerinin tutulması kişinin sorumluluğundadır ve yönetim tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle silinmesinden, kaybolmasından veya hasar görmesinden PROTAKİPÇİ sorumlu tutulamaz.

 

2.15.    Üyelik iptalleri ve hesap silme işlemleri, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilmektedir. Üyeliğini sonlandıran kişilerin siteye giriş yetkileri sınırlandırılır / iptal edilir. Üyeliğini iptal eden kişi bunun geri dönüşü olmayacağı bilincindedir. Kullanıcı bununla ilgili herhangi bir tazmin veya hak talebinde bulunamaz.

 

2.16.  PROTAKİPÇİ internet sitesi https://protakipci.com kontrolü altında olmayan başka web sitelerine bağlantı veya referanslar içerebilir. PROTAKİPÇİ, bu sitelerin içeriklerine veya içerdiklerine diğer bağlantılarından sorumlu değildir.

 

2.17.  PROTAKİPÇİ internet sitesi olan https://protakipci.com, kullanıcı tarafından web sitesinde yer alan kayıt formunda belirilen veya daha sonrasında kendisi tarafından güncellenen adresi, elektronik posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden elektronik posta, mektup, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla pazarlama, iletişim, bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkına sahiptir. İşbu sözleşmeyi kabul etmekle bunu kabul etmiş sayılır.

 

2.18. Sitenin belirli alanlarında o bölümlere özel olarak kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan tüzel veya gerçek kişiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

 

2.19 Müşterilerin sosyal medya hesaplarında herhangi bir sebep ile kapanma, askıya alınma, çalınma vb. herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda PROTAKİPÇİ sorumlu değildir.  Tüm işlemlerden ve sonuçlarından Müşteri sorumludur.

 

3.      Askıya Alınma

 

3.1.   Ödemede herhangi bir problemin ortaya çıkması, kredi kartıyla ödeme talimatı yapan müşterilerde provizyon problemleri hüküm ve yükümlülüklerle ilgili maddeden ötürü PROTAKİPÇİ, müşteriye verilen / verilmiş olan hizmetlerin tamamını durdurma hakkını saklı tutar.

 

3.2.   Ödeme konusunda problem yaşanması, çalıntı veya kayıt kart ile ödeme yapıp PROTAKİPÇİ tarafından hizmet alınmaya çalışılması ve bunun tespiti, şüphesi durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna aynı zamanda ödeme firmasına müşterinin PROTAKİPÇİ üzerindeki bütün kayıtları (log dahil) paylaşılabilir hizmetlerin tamamını durdurma hakkını saklı tutar.

 

3.3.   Bu durumun devam etmesi durumunda müşteri adına olan erişimleri yapılamaz.

 

4.      Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

 

4.1.   İşbu sözleşme bununla birlikte Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri isimli madde ve alt başlıkları, taraflarca okunmuştur. Müşteri siparişini verdiği zaman sözleşmeyi kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder. PROTAKİPÇİ, gerek gördüğü zaman bildirimde bulunmaksızın yeni alt maddeler ekleyebilir, çıkarabilir veya sözleşmedeki alt maddeleri düzenleyebilir. Müşteri bu değişiklikleri kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

 

4.2.   İşbu sözleşmenin uygulanması sırasında çıkabilecek her türlü sorun ve uyuşmazlıkların çözümüne Müşteri hangi ülke vatandaşıysa o ülkedeki bulunan Mahkemeler ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

4.3.   PROTAKİPÇİ uygun gördüğü taktirde yukarıdaki maddede belirtilen “müşteri hangi ülke vatandaşıysa o ülkedeki bulunan mahkemeler ve icra daireleri” metninde geçmekten olan mahkemeler ve icra daireleri yerine farklı mahkemeler ve icra dairelerinde davalar açabilir ve her türlü yasal hakkını arayabilir.

 

5.      Hizmet Sürekliliği

 

5.1.   PROTAKİPÇİ, taahhüt etmiş olduğu hizmetlerin sürekliliğini sağlayabilmek adına, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmadan tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

 

5.2.   PROTAKİPÇİ web sitesi https://protakipci.com ‘ in herhangi bir gerekçe göstermeden, tek taraflı olarak verdiği hizmeti geçici veya kalıcı olarak durdurma, servis içeriklerinde değişiklik veya iptal etme hakkı bulunur.

 

5.3.   Kullanıcı bu hakkı kabul eder. https://protakipci.com, herhangi bir değişiklik olması durumunda güncel kullanım şartlarını yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlayacak, gerek duyulması halinde e-posta veya SMS ile kullanıcılarına bildirecektir.

 

5.4.   Yenilenmiş olan kullanım sözleşmesi, https://protakipci.com tarafından yayınlandığı tarihin sonrasında geçerli olacak ve sitede yer alan hizmetlerin kullanımı o tarihten itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

 

5.5.   Sözleşmenin yürürlüğe girmesinin ardından müşteri, kayıt formunu doldurarak onayladığı ya da bu sistem üzerinden herhangi bir hizmet aldığı andan itibaren https://protakipci.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi veya fesih ihlallerinden herhangi birini gerçekleştirmesi sonucu herhangi bir uyarı olmadan kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

 

6.      Fesih

 

6.1.   Sistem tarafından yapılan fiyat hataları, ürün fiyatının yanlış girilmesi veya fiyatın bedel teşkil etmemesi gibi durumlarda https://protakipci.com hiçbir ihtar veya ihbara gerek kalmadan sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir. Müşteri bu sözleşmesinin herhangi bir maddesine aykırı davranış göstererek taahhütlerini ve sorumluluklarını yerine getirmediği taktirde ya da iş bu sözleşmenin beyan ettiği bilgilerin doğru olmamasının tespiti halinde, PROTAKİPÇİ hiçbir ihtar veya ihbara gerek kalmadan sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme hakkına sahiptir.

 

6.2.   Bu şekilde gerçekleştirilen feshetme durumu sonrasında müşteri; kalan süreye bakılmadan ödemiş olduğu son sözleşme ücretini geri istemeyeceğini, fesih tarihinde yürürlükte olan sözleşme bedelinin 5 katı ticari cezai tazminat ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

6.3.   Sözleşmenin sona erme süresinden önce müşteri tarafından feshedilmesi durumunda sözleşmenin sonuna kadar ödenecek olan ücretlerin %50 (yüzde elli)  oranı defaten ve peşin olarak ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

 

Gizlilik Sözleşmesi

 

1.      Bu gizlilik sözleşmesinde yer alan ilkeler PROTAKİPÇİ tarafından, www.protakipci.com web sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

 

2.      https://protakipci.com üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve bu kayıtlar kesinlikle üçüncü gerçek veya tüzel kişilerle paylaşılmamaktadır.

 

3.      Verilmiş olan siparişler servis sağlayıcılar ile paylaşılmaktadır. Resmi devlet kurumlarının talep etmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilecektir.

 

4.      Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla herhangi bir şekilde https://protakipci.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

 

5.      Ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://protakipci.com ara yüzü üzerinden Banka, Ödeme sağlayıcısı ve bilgisayarınız, akıllı telefonunuz veya tabletiniz arasında gerçekleşmektedir.

 

Geri Ödeme Politikası

 

1.      Geri ödemelerin yapılması mümkün değildir, kalan bakiyelerin https://protakipci.com içerisinde kullanılması gereklidir.

 

2.      Müşteri panelde yer alan bakiyesini iade olarak talep etmesi durumunda PROTAKİPÇİ finans birim incelemesi sonucuna dayalı olarak iade hakkını gizli tutar. Olası iadenin kabul edilmesi durumunda iade süreci 30 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

 

3.      Sosyal ağ sitelerinin servis alanlarının ne zaman güncelleme yapacağı bilinemez, herhangi bir düşüş yaşanması durumunda servis sağlayıcının telafi yapmaması durumunda iadesi yapılmayacaktır.

 

4.      PROTAKİPÇİ sistem yöneticisine yapılan / yapılacak herhangi bir hakaret veya sistemin kötüye kullanımı tespit edilirse bakiyeye el konulup beğeni veya takipçi işlemlerinin geri alınma hakkını saklı tutar.

 

5.      Çalınan kredi kartı ya da farklı yöntemler ile başkasının adına yapılan ödemeler tespit edilirse hesap fes edilecektir.

 

6.      Siparişlerin sisteme girilmesinin ardından iade / iptal talepleri kabul edilmez. 

 

3 Dakika Önce