Sık Sorulan Sorular

Size Nasıl Güvenebilirim?

Ödeme altyapısı olarak, Türkiye'nin en büyük ve güvenilir sanal pos firmalarından birisi olan PAYTR altyapısı kullanmaktayız. Ödemeleriniz 3D secure altyapısı ile alınmaktadır. .Bunların ötesinde en büyük güven, verdiğimiz  kaliteli hizmet ve müşteri dostu destek anlayışından kaynaklanmaktadır.

Ayrıca binlerce müşterimizin milyonlarda takipçi ve etkileşimini göndermenin haklı gururu ve özgüveni ile, kendimiz ispatlamak için ücretsiz deneme, test siparişi gibi uygulamalarımız yoktur. Bu tür talepleriniz dikkate alınmamaktadır.

 

Nasıl kayıt olabilirim?

PROTAKİPCİ’te sipariş vermeniz için kayıt olmanıza gerek yok. Sipariş bilgilerini doldurup ödemeyi yaparak kayıt olmadan sipariş geçebilirsiniz.

 

Ödemeler güvenli mi?

Ödeme alt yapımız lisanslı ve 3D secure ödeme sistemleri kullanmaktadır. Hesabınıza kredi, banka kartı veya Havale/EFT ile yükleme yapmanız mümkündür.

 

Ödeme Yapmama Rağmen Siparişim İşleme Alınmadı, "Ödeme Bekleniyor" Durumunda Kaldı

Kredi kartı ödemelerinizde, öncelikle kredi kartınızın extresini kontrol edip ödemenin çekildiğinden emin olunuz. Kredi kartınızdan ödeme çekilmesine rağmen böyle bir sorun yaşıyorsanız iletişim formundan bize gerekli bilgileri iletiniz, en kısa sürede size yardımcı olacağız.

 

Havale, eft ile ödeme yaptıysanız, ödemenin sizin siparişiniz için yapıldığının tespit edilebilmesi ve  pos firması tarafından bize aktarılması için,  "para hesabınzdan çıktıktan sonra" ödeme sayfasındaki bildirim formunu eksiksiz  ve hatasız bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi halde ödeme süreciniz tamamlanamaz. Ayrıca eft yaparken fast pay kullanmadıysanız, mesai günleri ve saatleri dışında ödemeniz beklemede kalır ve mesai saatinde bize aktarılır. Ödeme bildirim formunu da eft emriniz gerçekleştikten sonra doldurmanız gerekir. Ödemeyi yapmanıza ve formu doldurmanıza rağmen siparişiniz işleme alınmadıysa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

Hesabım çalınır mı?

Satın almış olduğunuz yorum, takipçi, beğeni veya herhangi bir hizmette sizin hesabınıza ait şifreler talep edilmemektedir. Sadece bu hizmetlerin gönderileceği profil ya da gönderi linki istenmektedir. O nedenle servislerimiz güvenlidir, hesabınızın bir çalınma riski yoktur.

 

Bu Sitedeki bilgilerim çalınır mı?

PROTAKİPCİ sipariş esnasında sosyal medya hesabınızla ilgili herhangi bir şifre talep etmemektedir. Ödeme işlemini 3D secure ile güvenli bir altyapıda yaptığınız için bilgileriniz kayıt edilmemektedir. Ayrıca siparişinizdeki hiç bir kişisel bilgi 3.taraflar ile paylaşılmamaktadır.

 

Aldığım takipçi, beğeni gibi hizmetlerde düşme yaşanır mı?

Servislerimizde, gerçek ve bot etkileşimler ayrı ayrı belirtilmektedir. Gerçek takipçiler, takip ve diğer eylemlerinden sonradan vazgeçebileceği gibi, bot takipçi ve beğeniler de ilgili sosyal medyanın algoritmalarınca tespit edilip silinebilmektedir. Bu nedenle düşmeme garantisi yoktur, servisin kalitesine göre  düşme oranı değişmektedir. Sitemizdeki servisler arasından Garantili(telafili) olarak belirtilen servisleri satın almanız durumunda, yaşanan düşmeleri taahhüt edilen garanti süresince ücretsiz tekrar yükleyebilirsiniz. Bunun için sitedeki telafi formunu doldurarak talep açabilirsiniz. Telafilerin saglanması 1 saat ile 48 saat arası sürebilmektedir. Telafi hakkınızın hangi durumda geçerli / geçersiz olacağı ile ilgili detaylı bilgileri kullanım şartlarından okumanız gerekmektedir. 

 

Hesabıma etkisi nedir, neden satın almalıyım?

Servislerimiz, sosyal medya ağlarınızı hızlı bir şekilde büyütmek için gerekli takipçi ve etkileşimleri sağlamaktadır. Bu sayede örneğin Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkabilir. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Diğer bir örnek ise, Youtube hesabınızda paylaştığınız videolar  “Önerilenler” bölümünde görünebilir bu da sizin için daha fazla izleyici ve abone demektir.

 

Sipariş ne zaman tamamlanır?

Aşağıda kesin ve garanti olmamakla beraber ortalama teslim süreleri yazmaktadır. Ancak bu süreler sistem yogunlugu, bakımlar, sistem haricinde sosyal medyadan kaynaklı güncellemeler, spam filtresi gibi pek çok kritere göre değişkenlik gösterebilir. . 24 saat geçmesine rağmen başlamayan  / 48 saat içerisinde tamamlanmayan siparişleriniz için destek talep edebilirsiniz. 

 

Ortalama Teslim Süreleri:

 

  • Takipçi  / Abone | İnstagram :  Gün içinde tamamlanır  Diğerleri  miktara göre 0-72 saat arası değişir.
  • Beğeni, İzlenme | İnstagram :  0-180 dk Tiktok ve dğerleri;:  gün içinde tamamlanır Youtube: Normal izlenmeler 0-48 saatte,  1000-4000 saat izlenmeleri 1-2 haftada.
  • Yorum : Gün içinde tamamlanır, nadiren 2. Güne sarkan miktar olabilir.
  • Premium hizmetler, toplu paketler : 48 saat içinde tamamlanır.
  • Pakette 3 gün, 1 hafta vb. şekilde  teslim süresi belirtilen servisler için pakette yazan süre geçerlidir.

 

Sipariş nasıl telafi edilir?

Satın almış olduğunuz hizmette telafi özelliği destek için iletişime geçebilirsiniz. Pakette “telafi garantili” ibaresi olmayan servislerde, herhangi bir düşme garantisi yok demektir.

 

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Verilen siparişler malesef iptal edilememektedir, sistem otomatik çalışmakta olup, siparişi geçtiğiniz anda süreci başlatılmaktadır ve geri çekmek teknik olarak imkansızdır. Lütfen siparişlerinizi kontrol ederek dikkatli veriniz, hatalı siparişlerdeki doğacak maddi zararlardan siparişi geçen kullanıcı sorumludur.

 

Hatalı Sipariş Verdim, Ne Olacak?

Teknik olarak gönderimi mümkün olmayan bir sipariş verdiyseniz, sistem bir süre göndermeyi dener, sonra iptale düşürür. (Örneğin   İnstagram linki verip, Youtube abone istemek, gizli profile takipçi sipariş etmek vb.  Böyle bir durumda bizimle iletişime geçip siparişinizi düzeltmeniz gerekmektedir. Fakat teslimi mümkün olacak hatalar yaptıysanız, sistem o gönderimi yapacaktır, geri çekmesi mümkün değildir ve sorumluluk size aittir. (Örneğin profili yanlış yazıp başkasının profiline sipariş geçmeniz gibi)

 

Bu servislerin sayfam için herhangi bir risk var mı?

Şifreniz alınmadığı ve hesabınıza 3. bir yapay platformdan giriş yapılmadığı için, hesabınız için herhangi bir risk olmadığı öngörülmektedir.  Yüzbinlerce etkileşim sağladığımız hiç bir sosyal medya hesabında, zamana bağlı düşmeler haricinde bir olumsuzluk yaşanmamıştır. Ancak tüm sorumluluğun size ait olduğunu, herhangi bir olumsuzlukta PROTAKİPCİ olarak sorumlu olmadığımızı hatırlatırız.

 

3 Dakika Önce